В Умані відбудеться засідання Клубу Анонімних Авторів

Опубліковано: 26.06.2019

26 червня у місті Умань відбудеться безкоштовне заняття з творчого письма від Клубу Анонімних Авторів. Взяти участь у заході буде цікаво авторам художніх текстів всіх рівнів. Аналогічні зустрічі проходитимуть у червні ще у 12 містах України.

В Умані відбудеться засідання Клубу Анонімних Авторів

«Ми говоритимемо і писатимемо про вигаданих або справжніх героїв, виконаємо нові письменницькі вправи й захопливі завдання. Натхнення буде з нами, ми домовились», ― зазначають організатори заняття з творчого письма.

Зустріч проходитиме в Уманській центральній бібліотеці для дорослих по вул. Незалежності, 1. Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Захід триватиме з 15:00 до 17:00. Ведучий: Дмитро Безверхній.

«Ваш герой ― який він? У плащі чи капелюсі, добрий чи злий, чарівник чи звичайна людина, дізнаємось цього тижня на зустрічі Анонімних Авторів», ― зазначається на сторінці заходу в соцмережі Facebook.

В Умані відбудеться засідання Клубу Анонімних Авторів

Довідка.

Клуб Анонімних Авторів було засновано у липні 2015 року Таіс Золотковською, письменницею та викладачкою технік creative writing та літературної майстерності. Зустрічі Клубу проходять як в онлайн, так і офлайн режимі. Раз на рік проходить курс з літературній майстерності «ПИШИ».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.