Гороскоп на 28 червня

Опубліковано: 28.06.2019
Гороскоп на 28 червня

Овен

Цей день запрошує Овнів стати практичнішими, в будь-якому ділі проявити побільше послідовності і наполегливості. Також, зірки радять не забувати про повноцінне харчування, підтримувати порядок і стабільність у фінансових справах. Така тактика позитивно позначиться на будь-яких ваших заняттях, в тому числі, тих, де ви припустилися багато помилок і маєте досить обмежений час для їх виправлення, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні у Тельців є час для того, щоб «з почуттям, толком і розстановкою» використовувати несподіваний поворот подій. Яким би він не був оригінальним, зірки запевняють, що він відмінно впишеться у ваші плани, прискорить завершення подій або допоможе вам здійснити частину бажань. Це може бути черговий поворот домашніх або сімейних справ, гаряча новина ззовні або ваша власна нестандартна ідея.

Близнюки

Близнюкам варто почекати з новими акціями, відклавши їх хоча б на пару днів. Зірки підказують, що ви навряд чи наберете високий темп і далеко просунетеся у своїх задумах, поки не маєте для цього відповідної бази: матеріальної, інформаційної або інструментальної. Сьогодні добре займатися ґрунтовним переглядом старих планів, оцінкою бюджету, «тилів», майданчика для майбутніх дій.

Рак

Ракам день обіцяє стабілізацію обстановки. Раки, які пережили складний час, можуть сподіватися на повернення в норму після стресу. На допомогу прийде партнер або друг. Поява зовнішніх опор благотворно вплине на самопочуття й настрій: ви знову знайдете упевненість в своїй правоті або в майбутньому, знайдете в собі резерви для завершення гонки. Зірки радять не поспішати з покупками і фінансовими рішеннями.

Лев

Леви потребують чергової корекції цілей. Зірки радять обмежитися оцінкою моменту і ймовірних перспектив, не вдаючись в деталі. Якщо ви спробуєте прискорити події, новизна та непередбачуваність ситуації зіграють з вами поганий жарт. Передчасні рішення чреваті марною тратою ваших сил і ресурсів. Прагнення до прогресу краще поєднувати з обережністю, вірністю боргу, правилами і планами.

Діва

Цей день допомагає Дівам залишатися практичними, не спокушатися рекламними гаслами і яскравими, але явно «сирими» ідеями. Дуже мудрим рішенням буде відкласти подорож, початок навчання, відкриття бізнесу, від’їзд на постійне місце проживання в чужу країну. Безпеку (у тому числі, далеко від батьківщини і звичних місць) вам сьогодні забезпечить дотримання давнього плану, перевіреного маршруту або тактики.

Терези

Сьогодні зірки радять Терезам відкласти в сторону привабливі нові плани або поглянути на них з критичного боку, з прагматичних позицій, з точки зору професійного або іншого досвіду. Найбільш вразливою зараз може виявитися матеріальна сторона будь-якої ідеї. Не варто поспішати приймати несподівані пропозиції від друзів, спонсорів, фінансових і творчих організацій, іноземних партнерів.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам варто приділити час партнерству, особливо, перевіреному та постійному. Зараз краще почекати з експериментом або новим договором, не поспішати реалізовувати пропозицію про дружбу, бізнес, рекламу, творче або кар’єрне зростання. Натомість, корисно зміцнити сам фундамент шлюбу або ділового союзу: піти на поступку, «підставити плече», надати стандартну, але корисну послугу.

Стрілець

Сьогодні зірки радять Стрільцям поставити на перше місце реалізм, спокій, контроль, передбачуваність, правильну організацію повсякденних справ. Це не час для романтичних ескапад, пригод і подвигів. Творчі задуми, плани змін, маршрути подорожей рекомендується продумувати не тільки з ідейної, але і з практичної сторони, в тому числі, з точки зору фінансів та безпеки.

Козеріг

Козерогам день поверне стабільність, допоможе нормалізувати настрій і самопочуття, подарує важіль впливу на партнера або дітей, зайву ступінь захисту від ворогів. Козероги, які не втрачали рівноваги, знайдуть додаткову впевненість, отримають підтвердження правильності своїх планів і розрахунків. Куди б не вела вас сьогодні креативна думка, ви не втратите головної переваги — контролю за ситуацією.

Водолій

У центр уваги Водоліїв сьогодні можуть потрапити домашні справи, сімейні плани або пошук житла. Комфорт в значній мірі залежатиме від відносин з близькими, місця проживання, організації побуту. «Хазяйського ока» вимагатиме особиста або загальна територія. Добре зайнятися питаннями, пов’язаними з нерухомістю, земельними та іншими володіннями: утриманням, будівництвом, кадастром.

Риби

Рибам день допоможе залишитися реалістами, не потрапити під владу передчасних або ненадійних даних. У той же час, фантазія багатьох Риб продовжить працювати і краще знайти їй корисне застосування, ніж витрачати дорогоцінну енергію вхолосту. Це вдалий час для «доведення до розуму» відповідального практичного проекту, пов’язаного з вашою майбутньою стабільністю, затребуваністю або забезпеченістю.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.