В Умані невідомі знову спробували зірвати вступну кампанію до педуніверситету

Опубліковано: 30.06.2019

Впродовж червня на електронні адреси різних організацій по всій Україні надійшла низка «викривальних» листів про діяльність Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. У січні 2019 року схожі анонімні листи отримали співробітники УДПУ та інших вищих навчальних закладів України.

В Умані невідомі знову спробували зірвати вступну кампанію до педуніверситету
Hacker in glasses breaking code. Criminal hacker penetrating network system from his dark hacker room.

У прес-центрі УДПУ отримувачів закликали критично ставитися до змісту повідомлень. У закладі вищої освіти підозрюють, що «анонімки» може розсилати хтось із членів педагогічного колективу.

«Дії анонімного «колеги», який називає себе колективом університету, ми розуміємо як такі, що спрямовані на зрив вступної кампанії, підрив авторитету нашого закладу освіти. Просимо виважено ставитися до листів, які продовжують надходити на електронні адреси різних організацій», ― зазначила адміністрація УДПУ.

Нагадаємо, що 18 січня невідомі зловмисники пошкодили сервер Уманського державного педагогічного університету. Через це усі сайти закладу вищої освіти перестали працювати. Згодом їх роботу вдалося відновити.

Крім того, 5 квітня до чергової служби Уманського міського відділу поліції надійшло неправдиве повідомлення про те, що в УДПУ закладено вибухівку. Саме цього дня у закладі вищої освіти проходив День відкритих дверей, тож туди приїхали сотні старшокласників та їх батьків. У результаті захід довелося скасувати.

Повідомляє сайт 04744

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.