На Уманщині дві вагітні жінки не встигли доїхати до пологового будинку

Опубліковано: 01.07.2019

28 та 30 червня в Уманському районі медикам довелося приймати пологи поза межами пологового будинку. У обох випадках жінки народжували занадто швидко, тож одна дитина з’явилася на світ вдома, а інша ― на півдорозі до Умані.

На Уманщині дві вагітні жінки не встигли доїхати до пологового будинку

Про це повідомили у комунальній установі «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».

28 червня о 19:24 бригада Уманської станції швидкої медичної допомоги виїхала на виклик «пологи» в село Максимівка Уманського району. Карету швидкої викликали одразу, як 21-річна жінка відчула перейми. У неї це були вже другі пологи.

Перебіг пологів був дуже швидким, тож медикам довелося приймати їх вдома. На світ з’явився здоровий хлопчик. Опісля породіллю разом із малюком доставили в Уманську центральну районну лікарню.

30 червня о 3:02 ночі в диспетчерську Уманської станції швидкої медичної допомоги знову надійшов виклик про пологи. Народжувала 24-річна жінка в селі Коржова Слобідка Уманського району.

«Мама з досвідом ― у жінки це були вже треті пологи ― почала народжувати на півдорозі до пологового. Тож завдяки злагодженій роботі та професіоналізму медиків на світ з’явився ще один здоровий хлопчик. Породіллю з дитиною також доставили в Уманську ЦРЛ», ― зазначили в Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.