Умань у центрі уваги: сюжет про відкриття площі Соборності показали на телеканалі «ІНТЕР»

Опубліковано: 01.07.2019

Відкриття реконструйованої площі Соборності та оновленого Центрального парку у місті Умань висвітлили на центральних телеканалах. Зокрема, 27 червня на урочистому заході була присутня знімальна група телеканалу «ІНТЕР». Сюжет про перетворення Умані в справжню туристичну Мекку вийшов у програмі «Подробиці».

Умань у центрі уваги: сюжет про відкриття площі Соборності показали на телеканалі «ІНТЕР»

Ініціатором реконструкції площі Соборності та оновлення Центрального парку є народний депутат України Антон Яценко. Парламентар не приховує радості з приводу того, що йому вдалося реалізувати ці масштабні проекти.

«Дуже радий, що за декілька років нам з вами вдалося вирішити питання щодо будівництва багатьох об’єктів. На сьогоднішній день ми маємо реконструйований парк “Софіївка”, цю чудову площу, маємо набережну. І усіх запрошуємо на відкриття набережної 13 липня», ― сказав Антон Яценко.

Окрім відкриття реконструйованої площі Соборності та оновленого Центрального парку 27 червня в Умані відбувся запуск найбільших в Україні світломузичних фонтанів та атракціону «Весільна карусель». Також відбулася презентація єдиного у Східній Європі лазерного шоу. Крім того, за підтримки Антона Яценка було організовано концерт відомих українських виконавців.

На урочистості з нагоди відкриття реконструйованої площі Соборності та оновленого Центрального парку завітало кілька десятків тисяч уманчан та гостей міста. Народний депутат зазначив, що в Умані є всі шанси найближчим часом перетворитися у справжню туристичну Мекку.

«Місто Умань ми розвиваємо як туристичний центр. Два роки тому відкрили фонтани “Перлина кохання” з цифровим екраном, після того реконструювали парк “Софіївка”. Незабаром буде відкриття нової набережної з фонтанами. А також новий парк “Софіївка сучасна” ― єдиний на території Східної Європи фентезі парк.

Тож, я усіх, як народний депутат України, якого уманчани обрали ― запрошую. Приїжджайте в Умань, а ми будемо і далі працювати і розвивати це славетне місто», ― зазначив Антон Яценко.

Повідомляє сайт 04744

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.