У селі Сушківка на Уманщині перекрили автомобільний міст

Опубліковано: 04.07.2019

4 липня у селі Сушківка Уманського району на час ремонту закрили для руху автотранспорту міст на дорозі Т-24-16/М-12/Сушківка-Вільшана-Слобідка-Рогова-Перегонівка на ділянці км 5+560. Ремонтні роботи виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

У селі Сушківка на Уманщині перекрили автомобільний міст

На мосту через притоку річки Уманка у селі Сушківка збираються провести поточний середній ремонт. На час виконання ремонтних робіт передбачено повне закриття руху через штучну споруду.

Поточний середній ремонт мосту передбачає влаштування нової прогонової будови мосту та водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки.

Також буде облаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу та встановлено нові дорожні знаки.

На період проведення ремонтних робіт на автодорозі Т-24-16 встановлять необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху відповідно до схеми об’їзду.

Згідно з погодженою з Управлінням патрульної поліції в Черкаській області схемою рух транспортних засобів буде організовано автодорогою загального користування місцевого значення О 241510 Бабанка-Коржовий Кут-Дубова-Острівець-Рогова з встановленням відповідних дорожніх знаків.

На сторінці Служби автомобільних доріг у Черкаській області у соцмережі Facebook зазначається, що роботи з поточного середнього ремонту мосту в селі Сушківка будуть завершені до кінця 2019 року.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.