Уманчан закликали перевірити себе у Державному реєстрі виборців

Уманчан закликали перевірити себе у Державному реєстрі виборців

24 травня в Україні офіційно стартувала виборча кампанія до Верховної Ради. Позачергові парламентські вибори відбудуться 21 липня цього року. Жителів міста Умань та Уманського району закликали не чекати до останнього дня, а вже зараз перевірити наявність своїх персональних даних у списку виборців.

Досить швидко та просто це можна зробити на сайті Державного реєстру виборців за допомогою «Особистого кабінету виборця».

Після цього, за необхідності, можна звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для виправлення помилок. Система не лише дозволяє перевірити свої дані в Реєстрі, але й повідомляє адресу виборчої дільниці.

Якщо під час такої онлайн перевірки виборець виявить помилки або взагалі не знайде себе у списку виборців, то до 15 липня включно він може самостійно звернутися до відділу ведення реєстру виборців.

Уманчан закликали перевірити себе у Державному реєстрі виборців

Для зміни місця голосування потрібно до 15 липня включно прийти до відділу ведення реєстру виборців. Після подання заяви на зміну виборчої адреси виборцю дають спеціальну довідку для голосування.

Якщо ж до 15 липня виборець не встигне звернутися до відділу ведення реєстру виборців, то він може подати адміністративний позов щодо уточнення списку виборців до місцевого загального суду чи адміністративного суду за розташуванням відповідної комісії. Така позовна заява подається до суду без сплати судового збору. Проте подати її можна не пізніше як за два дні до дня голосування, тобто до 18 липня включно.

Довідково.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Уманської міської ради знаходиться за адресою: м. Умань, вул. Європейська, 31. Телефон: (04744) 4-07-51, 4-07-49

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.