В Паланській ОТГ з’явився власний пожежний пункт

У Берестівці та навколишніх селах відтепер стане безпечніше, адже 4 липня тут урочисто відкрили місцеву пожежну команду. Про це йдеться на сайті Уманської РДА.

Пожежна команда – спільний проект Паланської ОТГ і ТОВ «Берестівець». Близько 300 тисяч гривень з бюджету Паланської ОТГ спрямовано на капремонт пожежної автівки, наданої Уманським районним відділом Управління ДСНС України у Черкаській області. 4 підготовлених особи утримуватимуться за рахунок ТОВ «Берестівець». Власне, саме на території господарства й облаштовано пожежний пункт, для якого реконструювали й утеплили приміщення.

В Паланській ОТГ з’явився власний пожежний пункт

Створення пожежної команди – це значний крок до підвищення безпеки людей, – зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жорницький. Він подякував керівництву Паланської ОТГ, старості села Берестівець за докладені зусилля, а також директору ТОВ «Берестівець», заслуженому працівнику сільського господарства України Василю Чекаленку, який постійно дбає про благополуччя жителів свого населеного пункту.

Берестівець, як ніхто, розуміє важливість готовності до реагування у надзвичайних ситуаціях. У 1900 році тут сталася масштабна пожежа, яка ледь не спалила село вщент. До речі, у селі також діє рятувальний пост на воді та облаштоване місце для забору води пожежними автомобілями.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.