В Україні прийняли закон про примусову хімічну кастрацію педофілів

11 липня Верховна Рада України прийняла закон про примусову хімічну кастрацію педофілів. Співавтором цього закону виступив народний депутат України Антон Яценко, який раніше неодноразово закликав посилити відповідальність за злочини проти статевої свободи та недоторканості дітей.

В Україні прийняли закон про примусову хімічну кастрацію педофілів

Саме Антон Яценко є автором законопроекту № 6151 від 01.03.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та недоторканості малолітнього (малолітньої)», який передбачає примусову хімічну кастрацію педофілів.

Після цього схожі законопроекти подали Олег Ляшко та інші депутати. Зокрема, це законопроект № 6449 від 16.05.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за злочини, вчинені щодо малолітньої чи малолітнього, неповнолітньої чи неповнолітнього та особи, яка не досягла статевої зрілості» та законопроект № 6607 від 21.06.2017 «Про внесення змін до деяких законів України (щодо впровадження Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього).

11 липня під час пленарного засідання на розгляд Верховної Ради було винесено законопроект Олега Ляшка № 6449 від 16.05.2017 про примусову хімічну кастрацію педофілів. Антон Яценко підтримав цю законодавчу ініціативу та приєднався до неї як співавтор.

«Незважаючи на складну політичну ситуацію в країні, Верховна Рада прийняла цей Закон. Життя навіть однієї дитини того варте!», ― зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Народний депутат наголосив, що примусова хімічна кастрація педофілів є одним із найпоширеніших способів протидії сексуальному насиллю над неповнолітніми у Франції, Британії, Чехії та інших розвинутих європейських країнах.

«Вважаю, що в Україні примусова хімічна кастрація попередить подальші випадки сексуального насильства над дітьми та наблизить українське законодавство до міжнародних стандартів забезпечення захисту дітей», ― додав Антон Яценко.

Повідомляє сайт 04744

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.