Гороскоп на 15 липня

Опубліковано: 15.07.2019
Гороскоп на 15 липня

Овен

Сьогодні у Овнів на першому місці обов’язок і дисципліна. Залежно від статусу, належить проявити підвищену відповідальність або слухняність, покору старшим. Важливо не піддаватися негативним емоціям, а також збалансувати зовнішню зайнятість та приватне життя, щоб не розриватися між сім’єю і кар’єрою, будинком і професією. Варто подбати про матеріальну базу, але краще не ставити гроші в главу кута, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцям гарантує успіх обачність і вірність правилам. Не варто жертвувати вистражданим принципом, відступати від професійних стандартів, йти проти традицій. Якщо ви чинили так і раніше, то будете винагороджені за відданість родині, боргу або закону. Консервативний підхід буде вигідний, навіть якщо ви опинилися в новій ролі, зайняті експериментом чи революційним оновленням.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам зірки радять зосередитися на найбільш складних і небезпечних ділянках, а виявивши їх, зробити щось для запобігання знайомих проблем. Особливої уваги вимагають довгострокові плани і програми, пов’язані з податками, кредитами, страхуванням, ремонтом, пенсійним забезпеченням. Актуальні законні заходи проти можливих штрафів, позовів, претензій, псування речей та іншого матеріального збитку.

Рак

Сьогодні Раки ризикують стати об’єктом зовнішнього пресингу, заручниками несприятливої обстановки, чужого поганого настрою або важкого характеру. Варто зберігати холоднокровність: якщо ви виявите неприязнь у відповідь, ситуація стане близька до критичної. Якщо безсилі стандартні дипломатичні прийоми, зірки радять пошукати нетривіальний шлях, наприклад, залучити до справи друзів або матеріальний аргумент.

Лев

Левам сьогодні доведеться сконцентруватися на роботі, причому на самих відповідальних, небезпечних і неприємних її ділянках. Можлива затримка, осічка, критичний поворот у процесі ремонту, лікування, побутової чи службової перебудови. Негативний побічний ефект може дати нововведення або експеримент. Не виключені проблеми з вихованцями, конфлікти з колегами, підлеглими, сім’єю, медичним персоналом.

Діва

Дівам не варто падати духом перед лицем труднощами, так як будь-які завдання їм завідомо по плечу. Навіть якщо сьогодні ви розгубитеся і все, що відбувається здасться вам непоправною катастрофою, незабаром особистий або колективний досвід підкаже вам найбільш розумний і безболісний вихід з положення. Повторний драматичний момент можливий у зв’язку з дітьми, особистим життям, професією, запланованим відпочинком.

Терези

Цей день вплине на плани, статус і життєвий уклад Терезів. Зросте ризик кризи, перешкоди, обмеження, повторного іспиту. Малоприємний, але очікуваний момент можливий в сім’ї, у професійній сфері, у зв’язку з нерухомістю, іміджем, кар’єрою, особистими правами. Важливо змиритися з неминучим, але не поспішати з рішенням, поки не все обдумано, не проведені переговори або не уточнена інформація.

Скорпіон

Сьогодні найскладніші обставини несуть Скорпіонам щось корисне і своєчасне. Ймовірно, ви отримаєте жадані права, можливість закрити обридлу сторінку або скласти ненависні повноваження, або перед вами відкриється потрібний шлях. Але події будуть розвиватися не так швидко, як вам хочеться. Швидше за все, вам ще належить пройти через переговори, перевірки або смугу негативних переживань.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям варто критичним поглядом оцінити матеріальне положення, ресурси, майно. Можливо, щось потребує ремонту або охорони, а щось пора викинути як дубль або непотрібний мотлох. Не завадить проінспектувати бюджет, законність доходів, фінансові зобов’язання. Купівлю або обмін продиктує необхідність. Не зашкодить економія. Можливий інтерес до спадщини, раритетів, речей б/у.

Козеріг

Козерогів сьогодні можуть мучити негативні передчуття, смуток або коливання, особливо, якщо попереду критичний момент. Бажано знизити навантаження, мінімізувати ризики, вжити заходів проти погіршення самопочуття і докласти зусиль для підтримання балансу у відносинах, які ви маєте намір зберегти. Вашою сильною стороною в цей день стане інтуїція і здатність орієнтуватися в нових тенденціях.

Водолій

Сьогодні позиції Водоліїв можуть помітно ослабнути, і не тільки в силу фатальних зовнішніх обставин. Не виключено, що деякі несприятливі умови стануть прямим наслідком вашої власної безвідповідальної поведінки, наприклад, недбале ставлення до роботи або хвороби. Перед обличчям проблем зірки радять не сподіватися на випадок або на допомогу ззовні, а покладатися на себе або на близьких друзів.

Риби

Сьогодні зірки настійно рекомендують Рибам стежити за зовнішніми тенденціями, особливо, за подіями у близькому соціальному шарі або в родинному професійному середовищі. Саме там ви отримаєте відповіді на більшість своїх запитань. Важливо пам’ятати, що багато неприємностей можна попередити, проявивши далекоглядність. Не завадить серйозніше поставитись до майбутнього своїх дітей, кар’єри і любовних відносин.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.