В Уманському педуніверситеті відбувся випуск студентів з Туркменістану

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся випуск іноземних студентів. Близько сотні здобувачів освіти з Туркменістану вручили документи про освіту, які підтверджують отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр».

Цьогоріч випуск туркменських студентів в УДПУ проходив вже вп’яте. Документи про освіту отримали випускники різних факультетів: фізики, математики та інформатики, іноземних мов, природничо-географічного, інженерно-педагогічної освіти, початкової освіти, фізичного виховання, історичного факультету та навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти.

00

Під час урочистого заходу до студентів зі словами привітань звернулися завідувач по роботі з іноземними студентами Надія Ремезовська, декани факультетів, науково-педагогічні працівники, куратори та друзі.

2

Директор Українсько-Туркменського культурно-освітнього центру Катерина Ільніцька вручила випускникам подяки за активну участь у громадській та культурно-освітній діяльності університету.

1

«Вітаємо випускників із надзвичайно важливою подією в їхньому житті! Хай вам щастить, здійснюються усі найзаповітніші мрії, успіхів у будь-яких починаннях та всіляких гараздів», ―зазначили у прес-центрі УДПУ.

4
5
6
7
8
9
10

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.