Гороскоп на 16 липня

Гороскоп на 16 липня

Овен

Сьогодні зірки радять Овнам відмовитися від самовпевненості і від ідеї особисто керувати доленосними подіями. Фатальні обставини, пов’язані з роботою, будинком або відносинами, звузять простір для маневру і направлять вас по досить вузькому шляху. Доведеться розплатитися за минулі помилки, наприклад, за невірний вибір мети або непрофесіоналізм. Центральною може стати постать начальника, партнера або батька, інформує Ukr.Media.

Телець

Для успіху Тельцям сьогодні досить призупинити реалізацію нових ідей, зберігати спокій і проявляти послідовність. Не варто боятися кризи: в її ході ви отримаєте захист і зміцните позиції, наприклад, підтвердите свою надійність або професіоналізм. Можна розраховувати на підтримку закону, офіційних інстанцій, сім’ї, співвітчизників, а також старих знайомих: колег, друзів, сусідів.

Близнюки

Події цього дня змусять Близнюків остаточно переконатися в необхідності деяких малоприємних, але неминучих кроків. Наприклад, в тому, що зараз краще відкласти задумане. День може вказати на серйозні недоробки у фінансових, податкових та професійних питаннях, на слабкість захистів або матеріальної бази. Щоб навести у вразливих сферах належний порядок, доведеться ненадовго повернутися в минуле.

Рак

Сьогодні для Раків важливі відносини з партнером, батьком, клієнтом, начальником або іншою конкретною особою. Якщо у цій сфері є дисбаланс, він досягне піку. Ви навряд чи будете почувати себе затишно і захищено у шлюбі, у суді, при укладенні професійного контракту або іншого договору. Зірки не радять ставити крапку зараз: ймовірно, попереду переговори і у вас ще буде право висловитися.

Лев

В цей день Левам бажано виключити будь-які нові починання. Краще зосередитися на вирішенні накопичених проблем, особливо пов’язаних зі здоров’ям, роботою, побутом, домашніми тваринами. Зірки нагадують, що зараз навіть дрібні недоліки здатні створити масу незручностей, якщо ними тривалий час нехтували. Можливо, вам належить генеральне прибирання, з’ясування обставин чи неприємна процедура.

Діва

Сьогодні Дівам здатні доставити багато переживань події, пов’язані з улюбленою справою або близькими людьми. Можлива любовна, творча, професійна криза. Не найприємніші обставини можуть супроводжувати відпочинок, побачення, зустріч з друзями, колегами, родичами. Складності лише посилять справжні почуття і зміцнять плани. Але доведеться звернути погляд в минуле, щоб щось переглянути.

Терези

Сьогодні Терезів чекає непроста атмосфера вдома, у звітних проектах або на їх власній території. Не варто сподіватися на повний комфорт. Можлива житлова, сімейна або професійна криза. Драматичні емоції можуть бути пов’язані не тільки з обмеженням ваших особистих потреб, прав і звичок, але і з важливими для вас людьми: партнером по шлюбу, батьками або тими, від кого залежить кар’єра.

Скорпіон

Сьогодні у Скорпіонів недостатньо важелів для того, щоб прискорити або сповільнити хід подій, але вистачить удачливості, щоб опинитися в потрібний час у потрібному місці, а також проникливості, щоб вловити основні тенденції моменту і використовувати їх у своїх інтересах. День може спровокувати важливі зміни у найближчому оточенні: серед старших родичів, давніх колег, сусідів, попутників.

Стрілець

Стрільцям зірки пропонують зайнятися переоцінкою цінностей. День може змусити вас відмовитися від частини ресурсів або, навпаки, почати більше цінувати деякі з них. Важливо не викидати те, що може стати в нагоді, але не перетворюватися наі «плюшкіна». Також, може стати необхідним уточнення балансу між особистими та спільними ресурсами, наприклад, між персональною та сімейною власністю.

Козеріг

Козерогам зірки радять аж до ночі зберігати холоднокровність. Будь-які починання і пориви краще виключити. При цьому зовнішню незворушність вельми бажано доповнити справжнім внутрішнім спокоєм: в іншому випадку, ваша позиція стане менш переконливою для оточуючих, а зсередини вас почнуть роздирати протиріччя, що не додасть вам стійкості, може спровокувати стрес або нездужання.

Водолій

Сьогодні Водоліям вигідніше залишатися на самоті або захищеному місці. Опинитися в безпеці подвійно важливо при хронічному нездужанні. Не зашкодить і загальна обачність. Може знадобитися самовідданість, таємниця. Важливо не піддаватися негативним емоціям, уникати зайвих навантажень, ризиків, шуму, яскравого світла. Варто бути обережнішими, обмінюючись з ким-небудь послугами, обов’язками або правами.

Риби

День підтвердить передчуття і розрахунки Риб. При цьому можуть збутися не тільки помірні надії, але й найгірші таємні побоювання. У найбільш вигідному становищі опиняться скромні Риби, які будували реалістичні плани: саме їм вдасться без особливих втрат зберегти свої позиції. Кращим подарунком долі сьогодні стане відсутність поганих новин: якщо ви їх не отримаєте, це саме по собі додасть вам оптимізму.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.