Переродження легенди: історія оновлення та розбудови дендропарку «Софіївка» в Умані (ВІДЕО)

Опубліковано: 16.07.2019

У місті Умань завершився грандіозний проект з реконструкції історичної частини дендропарку «Софіївка» та створення єдиного у Східній Європі фентезі-парку «Сучасна Софіївка». Ініціатором оновлення та розбудови парку є народний депутат України Антон Яценко.

Переродження легенди: історія оновлення та розбудови дендропарку «Софіївка» в Умані (ВІДЕО)

У 2017 році Антону Яценку вдалося знайти фінансування на реконструкцію історичної частини «Софіївки» та створення нової «Сучасної Софіївки». Нещодавно у мережі Інтернет з’явився відеоролик, який наглядно ілюструє усі етапи успішної реалізації цього задуму:

Презентація оновленої історичної частини дендропарку «Софіївка» відбулася вже навесні 2019 року. У рамках проекту було створено багатоярусний світлодинамічний прогулянковий комплекс водоспадів «Тризуб Посейдона», встановлено пам’ятники засновнику парку Станіславу Потоцькому та його дружині Софії, висаджено сад магнолій, облаштовано звіринець, оновлено центральну алею та доріжки з гранітної бруківки тощо.

Через кілька місяців, 14 липня, відбулося урочисте відкриття нової «Сучасної Софіївки», яку побудували на місці колишнього пустиря навпроти входу до дендропарку з вулиці Садової.

Сотні видів дерев і кущів, нестандартні композиції з топіарних рослин, світломузична арт-інсталяція, водоспад та пішохідні містки ― це лише частина туристичних цікавинок, які можна побачити на території фентезі-парку. Особливо красиво тут ввечері, коли вмикаються світломузичні арт-інсталяції.

«Впевнений, що після таких оновлень «Софіївка» потрапить до списку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО та ввійде в історію, як один з найбільш відомих туристичних об’єктів України та Європи», ― зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.