Гороскоп на 20 липня

Опубліковано: 20.07.2019
Гороскоп на 20 липня

Овен

Насталі вихідні дарують Овнам не так вже багато місця для зовнішньої активності, ігри і маневру. Якщо обставини не обмежать свободу ззовні, можна зіткнутися з психологічною перешкодою: низьким тонусом, тягою до самоти. Замість ентузіазму, сьогодні розіграється лінь, фантазія або пам’ять. Увагу можуть знову привернути справи домашні, вимагаючи зустрічі з батьками або повторної сімейного наради, інформує Ukr.Media.

Телець

Цей день запрошує Тельців дати більше волі почуттям, пам’яті, асоціаціям, уяві. Атмосфера насталих вихідних розташовує до деякої сентиментальності, допомагає уловлювати тонкі нюанси і відтінки. Багато чого буде нагадувати про минуле, особливо, якщо ви почнете дивитися кіно, слухати музику, спілкуватися з друзями і родичами або раптом опинитеся в дорозі. Не виключені моменти дежавю.

Близнюки

Сьогодні Близнюків підхопить потік мислеобразів, часом досить нав’язливих. Вас можуть відвідати забуті сумніви, привабливі фантазії, яскраві спогади, нереалізовані амбіції. Можлива потреба в перегляді цілей, планів, ідеалів, стосунків, одержимість давньою мрією. На побутовому рівні ймовірне бажання зробити відстрочені покупки, переглянути речі або запаси, розібратися в матеріальному становищі.

Рак

День дає простір уяві Раків, підстьобує їх фантазію або підживлює віру. Багато Раків будуть чутливі до кохання та еротики, сприйнятливі до музики та інших видів мистецтва, небайдужі до морально-етичної та релігійної підоснови подій. Можливий пильний інтерес до чужої культури, пошук духовного орієнтиру, істинного учня або вчителя. Замість самовираження, є ризик самовтіхи.

Лев

День зробить Левів чутливими і потенційно уразливими. У найкращому становищі виявляться Леви, які вміють керувати своїми почуттями, правильно тлумачити нюанси того, що відбувається, голос інтуїції й підказки пам’яті. Зірки радять вибирати інтимну, захищену, емоційно гармонійну обстановку, особливо, якщо ви хочете відпочити, зайнятися творчістю або любов’ю. Добре провести час вдома або на природі.

Діва

Сьогодні Діви гостро реагують на своє оточення і пануючу навколо обстановку, часом не усвідомлюючи цей факт. У відносинах стане вкрай важливим взаєморозуміння, а для нього буде потрібна тонка емоційна співзвучність. Не виключено, що хтось захоче відкрити вам душу або зробити щедрий жест у вашу сторону. Варто заздалегідь сформувати потрібну атмосферу, якщо планується розмова, побачення або захід.

Терези

Будуючи плани на уїк-енд, Терезам варто подбати про здоров’я, і зовсім не тому, що воно вселяє тривогу. Навіть якщо ви відчуваєте себе прекрасно, події можуть дещо знизити ваш тонус і зробити вас трохи вразливими. Не варто ігнорувати дієту, залишатися без елементарних лікарських засобів і каналів зв’язку на випадок якої-небудь потреби. Корисно подумати про благо вихованців: у них можливі свої примхи.

Скорпіон

Для Скорпіонів це гармонійний день, в основному, завдяки вдалому емоційного мікроклімату. Не доведеться шукати тему для розмови або болісно підбирати слова. До того ж, багато чого вдасться зрозуміти мовчки, особливо, в сфері почуттів, ідеалів, смаків і симпатій. Добре провести цю добу в розслабленому стані, біля води, за прослуховуванням музики, в інтимній обстановці у суспільстві близької людини.

Стрілець

Стрільців зірки застерігають від надлишкових душевних поривів, як, втім, і матеріальних. День сприяє емоційному обміну, але, розкривши душу невчасно (або проявивши надмірну щедрість в іншій формі), ви можете виявити, що відкрилися сильніше, ніж вам вигідно в даний момент. Це вдалий час для довірчого спілкування з найближчим вам колом людей: співвітчизниками, сім’єю.

Козеріг

Сьогодні Козерогам досить залишатися в гармонії з середовищем і настроєм оточуючих. Можливо, доведеться тримати під контролем емоції, але великих жертв не потрібно. Це прекрасний день, якщо ви в ладу зі своєю уявою та інтуїцією. Проникливість дозволить вам підтримувати симпатію до себе, вловлювати натяки, передбачати події або чужі мотиви, читати між рядків істинний зміст послань.

Водолій

Сьогодні у Водоліїв може з’явитися спокуса витратити або отримати більше, ніж належить. Можливо, таким чином ви захочете догодити друзям, близьким або тим, кого поважаєте, повернути собі чиєсь розташування. Не виключені і нав’язливі ідеї гастрономічного характеру. Ймовірна схильність до порушення дієт, обіцянок, заборон, тяга до зловживання напоями або знайомими лікарськими засобами.

Риби

Сьогодні Рибам нелегко чинити опір нав’язливим бажанням, шкідливим звичкам, любовним спокусам, а також витонченим звабам більш високого порядку, наприклад, духовним. День сприятливий для любові, відпочинку, творчості, насолоди прекрасним, обіцяє хвилини везіння, щастя, натхнення, але якщо ви забули міру і завищили свої запити, то залишитеся незадоволені і будете весь час хотіти більшого.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.