Працівника Уманської райдержадміністрації оштрафували за корупційне правопорушення

Працівника Уманської райдержадміністрації оштрафували за корупційне правопорушення

Працівника Уманської районної державної адміністрації оштрафували на 850 гривень за несвоєчасне подання щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про це йдеться на сайті Уманської місцевої прокуратури.

Відповідно до пп. «в» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» працівник Уманської РДА є суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією. Проте чиновник без поважних причин несвоєчасно подав щорічну декларацію за 2017 рік. У зв’язку з цим його притягнули до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення.

Уманська місцева прокуратура забезпечила участь у розгляді Уманським міськрайонним судом протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

5 липня за результатами розгляду протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, Уманський міськрайонний суд визнав вказану особу винною у вчиненні адміністративного правопорушення. На працівника Уманської РДА було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 грн

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.