Рекордсменом за підтримкою виборців в Україні став депутат-мажоритарник округу №200 Антон Яценко

За результатами позачергових виборів до Верховної Ради найбільшу підтримку на мажоритарному окрузі як у відсотках, так і в кількісному вираженні отримав Антон Яценко. Народний депутат не одного скликання показав найвищий в Україні результат, вигравши вибори з показником підтримки 69,08% виборців.

Рекордсменом за підтримкою виборців в Україні став депутат-мажоритарник округу №200 Антон Яценко

До округу №200, де балотувався Антон Яценко, входять міста Умань, Христинівка, Монастирище, Уманський, Христинівський, Монастирищенський райони, а також села Вишнопіль і Легедзине Тальнівського району.

За словами Антона Яценка, рекордна підтримка виборців є результатом щоденної клопіткої роботи. Варто зазначити, що у 2012 році рівень підтримки народного депутата складав 30%, у 2014 році ― 58%, а зараз ― майже 70%.

Антон Яценко наголосив, що кожен депутат повинен виконувати свої обов’язки. Зокрема, направляти фінансування на округ, допомагати людям та виконувати написане у Законі «Про статус народних депутатів».

«От ви кажете про найбільший результат, але для нашої команди він недостатній. Ми сподівалися отримати не менше 80%. Це не тому, що ми женемося за відсотками, а просто наша команда багато дійсно працювала, але проти нас застосовували чорний піар, адмінресурс. Тож для когось це гарний старт, але ми прагнули мати кращий результат», ― зазначив Антон Яценко у коментарі для видання «Прочерк».

Народний депутат висловив сподівання, що Верховній Раді нового скликання вдасться працювати ефективно попри можливе формування монобільшості.

«Треба створити коаліцію. Якщо в них буде в більшості 250 осіб, то це вже й буде більшість. Але чи готові вони будуть взяти на себе всю відповідальність? Хочеться вірити, що ми не скотимося в диктатуру, адже Верховна Рада ― це насамперед не те, хто в якій фракції знаходиться, а плюралізм думок і дослуховування до іншого», ― додав Антон Яценко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.