Уманчани повторно збирають підписи за встановлення ліхтарів у мікрорайоні БабКП

15 липня на сайті електронних петицій міста Умань було зареєстровано пропозицію встановити ліхтарі для освітлення вулиці Михайлівської (раніше Артема) у мікрорайоні Бабанського КП.

Уманчани повторно збирають підписи за встановлення ліхтарів у мікрорайоні БабКП

Автором петиції є уманчанин Максим Ігорович Косенко. Петиція була розміщена у категорії «Благоустрій міста та будівництво».

39

«На ділянці вулиці, яка зображена на фото червоною лінією, зовсім відсутнє освітлення. Вже кілька років поспіль обіцяють встановити ліхтарі, але нічого не відбувається. Коли надворі темніє вулицею неможливо іти, так як зовсім нічого не видно», ― зазначає автор петиції.

За словами Максима Ігоровича Косенка, відсутність освітлення по вулиці Михайлівській створює небезпечну ситуацію. Зокрема, там відбуваються часті напади на людей.

«На цих вулицях вже є встановлені стовпи, але на них немає ліхтарів. Просимо звернути увагу та виправити ситуацію чим пошвидше. Надіємося, цього разу влада нас почує», ― додав уманчанин.

Для розгляду петиції місцевою владою необхідно, щоб її підписало 200 людей. До кінця голосування залишився 51 день. Наразі за встановлення ліхтарів по вулиці Михайлівській віддало свій підпис 46 людей. Підписати петицію можна за посиланням.

Варто зазначити, що 10 травня на сайті електронних петицій міста Умань вже було зареєстровано пропозицію заасфальтувати вулицю Михайлівську та встановити там вуличне освітлення. Проте тоді петицію підписало лише 52 особи з 200 необхідних.

«Вулиця Михайлівська потерпає від двох бід: погана дорога і відсутність центрального освітлення, що з огляду на зруйновану дорогу на початку вулиці викликає безліч незручностей у жителів цього мікрорайону», ― зазначала авторка петиції, уманчанка Лілія Вікторівна Буд-Гусаїм.

Довідка.

Електронна петиція ― це особлива форма колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України або органу місцевого самоврядування у вигляді тексту скарги (протесту) та/або пропозиції. Електронна петиція є одним з інструментів електронної демократії.

Суб’єкт владних повноважень має публічно оголосити свою позицію стосовно згоди чи незгоди по суті петиції, інформувати про аргументи у разі незгоди та організовувати спільну з авторами та їх прихильниками роботу з розроблення та втілення плану реалізації петиції у разі згоди.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.