На Уманщині безробітних залучили до благоустрою сіл

Опубліковано: 26.07.2019

Безробітних, що стоять на обліку в Уманській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості, залучили до участі в оплачуваних громадських роботах. Зайнятість громадянам забезпечують сільські ради району та об’єднані територіальні громади.

На Уманщині безробітних залучили до благоустрою сіл

Про це йдеться на сайті Черкаського обласного центру зайнятості.

Безробітні здійснюють благоустрій територій сіл, відновлюють та реконструюють будинки культури, дитячі садочки, спортивні майданчики, а також впорядковують сільські кладовища і пам’ятні знаки.

Також громадяни, що перебувають на обліку в Уманській районній філії Черкаського ОЦЗ збирають та знешкоджують відходи для забезпечення нормальних санітарно-гігієнічних умов і охорони навколишнього середовища.

У першому півріччі 2019 року за сприяння Уманської районної філії Черкаського ОЦЗ було укладено 43 договори на організацію та проведення громадських робіт, до яких залучено 164 особи з числа безробітних.

На фінансування громадських робіт з сільських бюджетів у 2019 році виділено 1080,5 тис. грн та 390,0 тис. грн ― з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

«Зміцнення співпраці служби зайнятості з роботодавцями є одним із важливих факторів удосконалення механізму регулювання зайнятості населення в Уманському районі. Забезпечення тимчасовою зайнятістю безробітних сприяє їх матеріальній підтримці у період пошуку постійного місця роботи. Шляхів для співробітництва є досить багато, а отже є великий резерв для підвищення рівня зайнятості уманчан», ― зазначив директор Уманської районної філії Черкаського ОЦЗ Василь Скрипник.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.