В Умані демонтують незаконно встановлені кіоски та рекламні вивіски

Опубліковано: 26.07.2019

В Умані збираються демонтувати тимчасові споруди, малі архітектурні форми, рекламні засоби та інші об’єкти некапітального типу, що були встановлені незаконно. Метою є упорядкування та раціональне використання територій об’єктів благоустрою, які належать до комунальної власності міста.

В Умані демонтують незаконно встановлені кіоски та рекламні вивіски

Про це йдеться у проекті рішення виконавчого комітету «Про демонтаж тимчасових споруд на території міста Умань, встановлених з порушенням законодавства», що був опублікований на сайті Уманської міської ради 24 липня.

Наразі вже сформовано перелік незаконно встановлених тимчасових споруд, малих архітектурних форм, рекламних засобів та інших об’єктів некапітального типу, що підлягають знесенню (демонтажу).

Інспекція з благоустрою міста Умань заздалегідь попередить власників/користувачів тимчасових споруд про прийняте рішення, надіславши рекомендований лист з повідомленням про вручення або вручивши його під розписку (якщо власник/користувач відомі).

Крім того, на незаконних кіосках буде розміщено попередження з посиланням на відповідне рішення виконавчого комітету Уманської міської ради.

Власники/користувачі тимчасових споруд матимуть право впродовж 10 днів самостійно провести демонтаж кіосків, встановлених з порушенням законодавства.

У разі невиконання власниками/користувачами рішення про демонтаж його здійснить відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради спільно з Уманським комунальним підприємством «Комунальник».

Тимчасові споруди буде доставлено на територію комунального підприємства «Уманьводоканал» для зберігання.

Демонтаж буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету з подальшим відшкодуванням всіх витрат власниками/користувачами в разі їх встановлення. Повідомляє сайт 04744.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.