Відомого телеведучого з Умані взяли у шоу «Танці з зірками»

Опубліковано: 26.07.2019

Ведучий телеканалу «1+1» Володимир Остапчук з міста Умань став одним з перших офіційних учасників популярного шоу «Танці з зірками». Окрім уманчанина до проекту потрапили актриса «Дизель шоу» Вікторія Булітко та актор Михайло Кукуюк.

Відомого телеведучого з Умані взяли у шоу «Танці з зірками»

Учасників нового сезону «обирає» дискобол, який підкочується до зірок із запрошенням. Володимир ОстапчукВікторія Булітко і Михайло Кукуюк передали танцювальну естафету далі.

«Тепер магічний дискобол сам обиратиме, кому кидати виклик на участь в шоу. Першими учасниками нового вибухового сезону “Танці з зірками” стали Володимир ОстапчукВікторія Булітко та Михайло Кукуюк. А дискобол тим часом йде далі ― до Надії Матвєєвої», ― зазначається на сторінці проекту «Танці з зірками» в Instagram.

646208811799315063626018899162084442222818n

Вже відомо, що естафету було передано зірці «Сніданку з 1+1» Людмилі Барбір і шоумену Потапу (Олексію Потапенку). Скоро стане відомо, кого «обере» магічний дискобол і хто стане наступним учасником.

Варто зазначити, що до складу журі нового сезону шоу «Танці з зірками» увійшли: всесвітньо відомий британський хореографФранциско Гомес, хореограф Влад Яма і прима-балерина Катерина Кухар.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.