Політика

Дорогу у селі Доброводи Уманського району відремонтовано

Дорогу у селі Доброводи Уманського району відремонтовано

УУ селі Доброводи, що на Уманщині, відремонтовано проблемну ділянку дороги, яка проходить по трасі Умань-Черкаси. Про це на своїй сторінці у Фейсбук прозвітував народний депутат України Антон Яценко. Протяжність шляху – 5 км.


Крім того, на цій ділянці дороги відремонтовано міст через річку Ревуха, довжиною 12 м. А зараз проводяться роботи із влаштування автономного освітлення трьох пішохідних переходів у селі Доброводи.

“Зазначу, що я є співавтором Закону №1763-VIII від 17.11.2016 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі» (про Дорожній фонд). Це дало можливість у декілька разів збільшити фінансування на ремонт доріг в цілому в Україні і безпосередньо в Черкаській області. В тому числі, 35% коштів державного дорожнього фонду тепер спрямовуються на ремонт доріг місцевого значення, ” – додав Антон Яценко.

Як повідомив керівник служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко, тенденція покращення якісного стану дорожньої мережі спостерігається в Уманському, Христинівському, Монастирищенському районах.

#АнтонЯценко #Умань #Черкаси #Умань_Черкаси #Доброводи#Уманськийрайон #ремонтдоріг #ремонтдоріг2019 #округ200

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.