Уманська прокуратура виявила самовільне захоплення 25 га землі

Опубліковано: 30.07.2019

Монастирищенський відділ Уманської місцевої прокуратури працює над поверненням у державну власність самовільно зайнятої мешканкою Монастирищини земельної ділянки площею 25 га.

Уманська прокуратура виявила самовільне захоплення 25 га землі

Порушення вимог чинного законодавства прокурори виявили під час реалізації представницьких повноважень. Про це йдеться на сайті Уманської місцевої прокуратури.

Працівники прокуратури встановили, що мешканка одного з населених пунктів Монастирищенського району самовільно та без відповідних документів використовує земельну ділянку державної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту. Вказані дії громадянки суперечать ст. ст. 93, 116, 124-126 Земельного кодексу України.

У квітні 2019 року державний інспектор притягнув вказану особу до адміністративної відповідальності за ст. 53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На підставі припису правопорушницю зобов’язали в 30-денний термін звільнити ділянку.

Проте безпосередній огляд земельної ділянки засвідчив, що жителька Монастирищини проігнорувала вимоги припису державного інспектора. Ділянка була оброблена та фактично продовжує використовуватися.

З метою захисту інтересів держави прокурор підготував та пред’явив у порядку цивільного судочинства позовну заяву з вимогою звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.