У селі Доброводи Уманського району відремонтовано проблемну ділянку дороги, що проходить по трасі Умань-Черкаси

Опубліковано: 31.07.2019

Завершено ремонт найпроблемніших ділянок дороги у селі Доброводи Уманського району, що проходить по трасі Умань – Черкаси. Протяжність шляху – 5 км. Окрім того, на цій ділянці дороги відремонтовано міст через річку Ревуха, довжиною 12 м.

Ремонт зазначеної дороги став можливим за підтримки народного депутата України Антона Яценка, який багато працював над вирішенням цього питання та прозвітував про свою роботу на сторінці у Facebook. Парламентар неодноразово звертався Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо необхідності ремонту дороги Умань – Черкаси.

Як повідомила Служба автомобільних доріг у Черкаській області, під час проведення ремонту дороги було проведено такі роботи: посилено основу дорожнього одягу, укріплено узбіччя, влаштовано зупинкові та посадкові майданчики, встановлено нові автопавільйони громадського транспорту, влаштовано вирівнюючий та верхній шар асфальтобетону на проїжджій частині, влаштовано з’їзди з автодороги, тротуари тощо.

Доброводи дорога

“Протягом останніх 2-х років стан дорожнього господарства у Черкаській області значно покращився. Завдяки злагодженій роботі постійно проводяться роботи щодо усунення аварійної ямковості в Уманському, Христинівському та Монастирищенському районах. Завдяки нашій співпраці і підтримці Антона Яценка, дорожнє господарство у Черкаській області значно покращується і прогресує”, — зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко.

Наразі у селі Доброводи проводяться роботи із влаштування автономного освітлення трьох пішохідних переходів.

Доброводи 1

До 1 вересня буде відремонтовано проблемну ділянку дороги у напрямку міста Умань, що проходить через село Гереженівка Уманського району. Протяжність шляху становить 5 км. На вказаній ділянці дороги буде укладено два шари асфальтобетону, влаштовано водостоки та відремонтовано тротуари.

Доброводи 4
Доброводи 5

Зауважимо, що Антон Яценко є співавтором Закону №1763-VIII від 17.11.2016 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі» (про Дорожній фонд). Це дало можливість у декілька разів збільшити фінансування на ремонт доріг в цілому в Україні і безпосередньо в Черкаській області. В тому числі, 35% коштів державного дорожнього фонду тепер спрямовуються на ремонт доріг місцевого значення.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.