Майже на 700 тис грн порушень виявили держаудитори в уманському Центрі первинної медико-санітарної допомоги

Опубліковано: 06.08.2019
Майже на 700 тис грн порушень виявили держаудитори в уманському Центрі первинної медико-санітарної допомоги

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради  за період з 01.01.2015 по 30.04.2019 виявили фінансових порушень на суму понад 693 тис.грн.

Зокрема, установлено проведення витрат на оплату праці штатних одиниць медичних працівників на суму близько 654 тис. грн за рахунок коштів Національної служби здоров′я  України, які відповідно до Програми розвитку, мали фінансуватися з місцевого бюджету.

Крім того, аудитори встановили порушення в частині недотримання вимог законодавства з оплати праці, перерахування єдиного соціального внеску, що призвело до зайвого використання бюджетних коштів на суму понад 12 тис.грн.

Підприємством зайво витрачено коштів на суму близько 27 тис.грн на оплату виконання підрядними організаціями ремонтних робіт, вартість і обсяги яких було завищено.

За результатами контрольного заходу стосовно 2 посадових осіб Підприємства складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи, — повідомили у прес-службі Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.