Наших б’ють: журналістку з Умані затримала поліція

Опубліковано: 06.08.2019

Сьогодні, 6 серпня, у місті Христинівка поліція затримала журналістку інтернет-видання «04744.info» через те, що вона розслідувала корупційну діяльність голови Христинівської РДА Людмили Денисюк, яка була призначена на посаду за часів Порошенка. Зокрема, розкрадання коштів на продуктах харчування для шкіл і дитсадків Христинівського району та інші зловживання.

Але все це покриває начальник Христинівського відділу поліції Сергій Ненахов, який є коханцем Людмили Денисюк. По першому виклику своєї коханки він одразу ж біжить її «рятувати». І сьогоднішня ситуація із затриманням поліцією журналістки, ― пряме тому підтвердження.
Поліцейські зупинили автомобіль, у якому знаходилася знімальна група, та без всяких пояснень почали вимагати документи у водія. Потім за допомогою психологічного тиску змусили чоловіка вийти з салону та показати вміст багажника.

Після цього водію наказали їхати до районного відділку поліції. Там знімальну групу протримали годину, не пояснюючи причину затримання. Такі дії поліцейських порушують Закон ― ст. 171 Кримінального Кодексу України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).
Подібні методи були за часів Януковича, Порошенка.

Зараз банда Порошенка знову рулить. Де ж так звані НОВІ ОБЛИЧЧЯ?! Виходить, що сьогодні журналісти-розслідувачі не в моді, тому їхню діяльність придушують як-тільки можуть, щоб такі як Людмила Денисюк могли й далі грабувати людей.

Треба негайно дати оцінку діям місцевих чиновників.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.