Уряд домігся зниження ціни газу на 25%

Опубліковано: 09.08.2019

Кінцева ціна газу для населення у серпні зменшиться щонайменше на 5,5%, порівняно з липневою ціною, та становитиме не більше 4 640 грн без ПДВ за 1 тис. куб. м.

Уряд домігся зниження ціни газу на 25%

Про це інформує Урядовий портал.

  • Незважаючи на спротив монополіста, ми знайшли рішення і змусили Нафтогаз продавати населенню газ дешевше. Ціна на блакитне паливо для населення загалом за три місяці знизилася із 5 803 до 4 640 грн без ПДВ, – заявив глава уряду Володимир Гройсман.

Він відзначив, що завдяки наполегливим і послідовним діям уряду, ціна газу для населення знизиться на 25%.

  • Виходячи з динаміки формування ціни газу на ринку України і враховуючи дані Української енергетичної біржі, – станом на сьогодні 4 643 грн без ПДВ за 1 тис. куб. м, та НАК “Нафтогаз України” – 4 640 грн для промисловості без ПДВ, кінцева ціна газу для населення у серпні зменшиться щонайменше на 5,5%, у порівнянні з липневою ціною, та становитиме не більше 4 640 без ПДВ за 1 тис. куб. м, – додають в уряді.

Так, ціна газу в липні для населення, без ПДВ, тарифів на транспортування та постачання становила 4 905 грн за тисячу кубічних метрів, що менше на 650 грн, ніж ціна в червні – 5 554 грн.

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.