Чутки про відключення Умані від цілодобового водопостачання виявилися фейком

Опубліковано: 14.08.2019
67816947 2276472319332342 8960911692112330752 n

Серед жителів Умані ширяться чутки про припинення цілодобового водопостачання з 20 серпня через будівництво фонтанів на території міста. Як з’ясувалося, ці плітки пов’язані з передвиборчою кампанією. Інформація про повернення подачі води за графіком не відповідає дійсності.

Проблему цілодобового водопостачання в Умані, яка десятиріччями вважалася невирішуваною, у 2013 році вдалося розв’язати народному депутату України Антону Яценку. А навесні 2019 року парламентар повністю вирішив проблему якості питної води в місті. За його ініціативи було встановлено фільтри для послідовного очищення питної води на реконструйованій водонасосній станції «Родниківка».

За словами Антона Яценка, вода в Умані й надалі буде подаватися цілодобово. Крім того, вода залишиться чистою і якісною, не матиме неприємного смаку і запаху, а також за всіма показниками відповідатиме Державним санітарним правилам і нормам.

Також народний депутат зазначив, що фонтан ― це система кругообігу води, яка складається із резервуара, заповненого водою. Таким чином, одна і та ж сама вода постійно циркулює. Тому чутки про те, що фонтани вичерпують запаси води у водогоні, не відповідають дійсності.

«Раджу своїм політичним опонентам зайнятися нарешті реальними справами, які принесуть користь місту, а не розпусканням пліток!», ― написав Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Джерело: 04744. инфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.