Паломникам-хасидам буде складніше потрапити до Умані на Рош ха-Шана

Опубліковано: 14.08.2019
maxresdefault

Цьогорічне паломництво хасидів до міста Умань може бути ускладнене забороною на нічні польоти, яку ввели в ізраїльському аеропорту імені Бен Гуріона. Шум літаків вночі в переддень свята Рош ха-Шана заважав спати 800 000 жителям міста Лод, які проживають поруч з головним аеропортом Ізраїлю.

6 серпня окружний суд в Лоді видав постанову про заборону польотів пасажирських літаків в Україну в нічний час. Таким чином суд задовольнив клопотання, подане муніципалітетами Холона і Рішон ле-Ціона. Про це інформує Vaadua.

Щоосені брацлавські хасиди здійснюють традиційне паломництво в Умань на могилу рабина Нахмана. У 2018 році кількість паломників перевищила 34 000 чоловік. Попит на авіаквитки в сезон свят дуже високий, тому авіакомпанії вводять в розклад додаткові рейси за маршрутом Тель-Авів ― Київ.

Муніципалітети вимагали захистити жителів Лоду від шуму. З’ясувалося, що у 2018 році суд перед осінніми святами видав дозвіл на 8 нічних рейсів в Україну, але на практиці кількість польотів перевищила 100.

«Інтереси суспільства, що потребує повноцінного відпочинку, особливо напередодні свят, стоять вище інтересів відносно невеликого числа вірян, які прагнуть дотримуватися свої звичаїв», ― зазначається в судовій ухвалі.

Джерело: 04744. инфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.