Умань запрошує туристів на кіно

Опубліковано: 16.08.2019
У 2017 році на «Шіді Ріді» зіткали найдовший в Україні пояс

На фестивалі «Шіді Ріді» встановлять патріотичний рекорд

У серпні в Умані для жителів міста і туристів проведуть два фестивалі. З 23 по 25 серпня вже вчетверте відбудеться фестиваль документального кіно LAMPA.doc.

Протягом трьох днів просто неба покажуть нові фільми українських, польських, німецьких та французьких режисерів про любов. Не тільки між чоловіком і жінкою, а й про любов до мистецтва, культури, науки і навіть рідного міста. Всі відібрані стрічки стали переможцями у національних та міжнародних фестивалях. Кінопокази будуть безкоштовними. Приїжджати в Умань на кіно туристам можна і з дітьми. Для них вперше цього року буде майданчик дитячих стрічок, присвячених історії кінематографа та дбайливому ставленню до природи.

В рамках фестивалю LAMPA.doc. кіно просто неба демонструють у Запоріжжі, Лисичанську, Кропивницькому, Житомирі, Червонограді та Києві. Після показу фільмів в Умані фестиваль, вперше за час проведення, поїде до Варшави.

В День Незалежності, 24 серпня туристи Умані зможуть взяти участь у музично-мистецькому фестивалі «Шіді Ріді Fest». Його організовує агенція «Умань концерт» за підтримки Уманської міської ради та міського голови Олександра Цебрія. Уманчанам та туристам, які приїдуть на фестиваль «ШідіРіді», варто взяти вишиванку. Тоді вони зможуть стати учасниками святкової ходи у вишиванках.

Також під час фестивалю буде працювати ярмарок ручних виробів і майстер-класи народних майстрів. На фестивалі виступлять українські гурти «DrymbaDaDzyga», «TOLOKA», тріо «Гонта» та багато інших. Окрім музичної сцени, на «Шіді Ріді» буде літературна сцена. Там проведуть поетичні батли, а також свої нові казки презентує найкращий казкар України Сашко Лірник.

Особливістю цьогорічного «Шіді Ріді» буде встановлення патріотичного рекорду України. Організатори свята планують вишити жовто-блакитними атласними стрічками герб України зі слів «Героям Слава». Його величина має бути 7 метрів. Плести герб зможуть всі бажаючі, як і найбільшу маскувальну сітку для захисників на сході України. Під час фестивалю відбудеться свято морозива.

Джерело: Рідна Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.