Річка Синюха вважається однією з найчистіших річок на території України

Опубліковано: 18.08.2019

Річка Синюха вважається однією з найчистіших річок на території України. Це все завдяки відмінним показниками біосфери і відсутності значних стоків, пише Україна туристична. 

Від каньйону, вище за течією річки, знаходиться гідроелектростанція. Якщо маєте в своєму розпорядженні час, можете пройтися до неї. У каньйоні знаходиться ще одна місцева визначна пам’ятка – будівля старого водяного млина, побудованого в цих місцях в 19 столітті. Обов’язково відвідайте це місце. Тут можна зробити відмінні знімки. Крім того, тільки в цьому місці можна перейти річку. На місці злиття річок Синюха та її притоки Ятрань організований ландшафтний заказник «Когутовка». Щоб туди потрапити, потрібно пройти від млина до притоці Ятрань. Там ви побачите гранітні скелі різної висоти: чарівні пейзажі. Тут проходить екологічна стежка.

Щоб дістатися до каньйону річки Синюха Необхідно скористатися трасою Київ – Одеса, поворот біля міста Умань. Від траси село Тернівка знаходиться в 50 км. Краще скористатися особистим транспортом або в складі організованої екскурсії.

Річка Синюха вважається однією з найчистіших річок на території України

Джерело: Про Головне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.