Стало відомо, скільком чорнобильцям на Черкащині перерахували пенсії

Опубліковано: 18.08.2019

Аби відновити соціальну справедливість й належним чином перерахувати пенсії особам з інвалідністю, отриманої через ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та їх вдовам, в області діє регіональна комісія з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження. Наразі від початку роботи комісії прийняли 174 позитивних рішення щодо видачі довідки про заробітну плату, завдяки чому 112 особам перерахували пенсії, інформують уДепартаменті соціального захисту населення ОДА.

– Пенсії особам цієї категорії передбачені чинним законодавством, – каже директор Департаменту Руслан Чикало. – Вона призначається у встановленому порядку – із заробітної плати, одержаної особою за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, про що видаються довідки підприємствами, установами, організаціями за основним місцем роботи працівника або їхніми правонаступниками. Однак, переважна кількість таких установ на сьогодні ліквідували, а відповідні документи передали на зберігання в архівні установи. Як наслідок, обчислити пенсію по інвалідності, виходячи із заробітної плати, отриманої за роботу в зоні відчуження, не було можливості. Щоби вирішити це питання в області з 2013 року діє відповідна комісію з розгляду справ перерахунку пенсій особам з цієї категорії.

Він додав, що документи комісія приймає. Аби подати їх на розгляд регіональної комісії необхідно звернутися місцевого органу соціального захисту населення.

Стало відомо, скільком чорнобильцям на Черкащині перерахували пенсії

Джерело: Про Головне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.