Зеленський пообіцяв розібратися з релігійно-корупційним скандалом в Умані

Опубліковано: 20.08.2019
Зеленський пообіцяв розібратися з релігійно-корупційним скандалом в Умані

Президенту України повідомили про вкрай неприємний інцидент в Умані – центрі паломництва хасидів, в якому опинилися замішані міська влада.
Про це заявив засновник і глава ортодоксальної єврейської Торгової Палати (Нью-Йорк) Дуві Хонік, передає  Lenta.UA.

«Торгова палата ортодоксальних євреїв прислала сюди делегацію для того, щоб звернутися до Президента Зеленському з проханням припинити корупцію в Умані, де у євреїв відбирають землю. Місцевий мер і його заступник вимагають величезні хабарі в обмін на дозвіл побудувати меморіальний комплекс, який включає синагогу на двадцять тисяч місць, щоб вмістити всіх, хто приїжджає в місто для зустрічі Рош ха-Шана (єврейського Нового року – Ред). Вони вимагають 300 тисяч доларів собі в кишеню. У нас є всі документи, але вони хочуть змінити зонування і віддати землю під парк, якщо вони не отримають ці долари. Сьогодні ми зустрілися з Президентом Зеленським після того, як два дні тому ми передали йому цю інформацію, і президент сказав, що він особисто займеться цією справою. Ми зараз направляємо йому всі документи, але він уже послав делегацію від Офісу президента в Умань, щоб розібратися з ситуацією на місці, і це вже зроблено », – зазначив він.

Зеленський пообіцяв розібратися з релігійно-корупційним скандалом в Умані

«Ми дякуємо Президента Зеленського за швидке реагування та прояв лідерських якостей. Ми були раді зустрітися з ним, і ми будемо допомагати народу України, жителям Києва та Умані стати сучасною нацією, а не країною третього світу. Люди, які приїжджають в Умань зі Сполучених Штатів, Канади, Ізраїлю, Європи повинні жити в нормальних умовах, мати нормальний духовний центр, адже зараз належної інфраструктури немає. І, звичайно, мер і його заступник повинні покинути посади. Вони повинні зрозуміти, що не можна шантажувати і саботувати і використовувати суспільство як власну скарбничку », – резюмував Дуві Хонік.

Джерело: Громадське Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.