Перше в Україні ЗНО для вчителів: Міносвіти перевірить знання педагогів

Опубліковано: 22.08.2019

Незалежне тестування професійної компетентності учителів, які цього року є учасниками експерименту з сертифікації педагогічних працівників, відбудеться 31 жовтня 2019-го року.

Перше в Україні ЗНО для вчителів: Міносвіти перевірить знання педагогів

(Фото тематичне)

Усього в день тестування учасникам буде запропоновано 100 завдань, на виконання яких буде відведено 180 хвилин, повідомляє Черкаська ОДА.

В Українському центрі оцінювання якості освіти зазначають, що завдання тесту будуть спрямовані на визначення рівня обізнаності учасників з питань планування та організації освітнього процесу, забезпечення і підтримки навчання, виховання і розвитку учнів, створення освітнього середовища.

В електронних кабінетах учасників сертифікації розміщено важливу інформацію про зміст тесту, а також особливості його складання.

Як відомо, зовнішнє оцінювання вчителів є одним з обов’язкових елементів сертифікації педагогічних працівників. Цього року буде проведена пілотна сертифікація вчителів початкової школи, участь в який візьмуть майже 900 педагогічних працівників.

Власники сертифіката отримають щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу пропорційно обсягу педагогічного навантаження упродовж трьох років чинності сертифіката.

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.