Про будівництво драконів у «Новій Софіївці»: ексклюзив від автора проекту (Відео)

Опубліковано: 22.08.2019

Нещодавно на сервісі YouTube з’явилося відео від Костянтина Юдіна, ландшафтного дизайнера та автора проекту водоспаду «Дракони» у фентезі-парку «Нова Софіївка». У відео митець розповідає, як відбувалося будівництво скульптур.

Про будівництво драконів у «Новій Софіївці»: ексклюзив від автора проекту (Відео)
  • Композиція водоспаду – це спілкування дорослого та малого драконів, прояв любові між цими страшними істотами, – ділиться автор проекту.

У відео дизайнер інформує глядачів щодо конструкції та деталей встановлення об’єкту, згадує, які роботи проведено для захисту скульптури від стихій.

  • Скульптура не буде пофарбованою, вона буде у «дикому» вигляді. На ній буде рости трава і мох. Для цього багато спілкувалися з дендрологами.

 Автор проекту ділиться з глядачами деталями будівництва взимку, коли на термометрі -14 °C і робочий день триває 12 годин. 

Про будівництво драконів у «Новій Софіївці»: ексклюзив від автора проекту (Відео)
  • Не можу дочекатися, коли закінчимо проект, коли струмки будуть гарно розтікатися, а рибки плавати в озерах, — каже пан Костянтин та демонструє попередні плани скульптури. – Має вийти дуже чуттєва композиція. 

Більше деталей та розповіді про проект від ландшафтного дизайнера у відео:

Відео: «Ландшафтный дизайн Кости Юдина»

Довідково:

Костянтин Юдін – київський ландшафтний дизайнер, відомий своїми цікавими та новаторськими проектами. Відео зі своїми роботами та порадами щодо ландшафтного дизайну завантажує на свій канал на YouTube.

Зазначимо, що ініціатором та автором ідеї створення сучасного парку “Нова Софіївка” є народний депутат України Антон Яценко.

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.