На Уманщині знайшли труп коня

На Уманщині знайшли труп коня

Труп загиблої тварини виявили місцеві жителі у лісосмузі поблизу села Максимівка (500 м від населеного пункту). Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

З метою забезпечення епізоотичного благополуччя території на місце знаходження трупа коня виїхали спеціалісти ветеринарної медицини та представники Уманського міськрайонного управління ГУ ДПСС в Черкаській області для проведення розслідування причин загибелі тварини.

Спеціалісти узяли зразки патологічного матеріалу від тварини та ґрунту, для дослідження в Уманській міжрайонній державній лабораторії Держпродспоживслужби та Черкаській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби. А також провели відповідні заходи для знезараження трупа.

Крім того спеціалісти Уманського міськрайонного управління проводять профілактичні щеплення проти сказу домашніх тварин в селі Максимівка. Надано рекомендації населенню щодо інвентаризації всього наявного поголів’я та спостереження за станом свійських тварин.

Про результати розслідування буде повідомлено додатково.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.