На Черкащині батьки підозрюють вихователя табору у знущанні над дітьми

Батьки дітей, які десять днів перебували у спортивному таборі на Черкащині, звернулися до поліції, бо підозрюють, що з їхніх дітей систематично знущався вихователь.

На Черкащині батьки підозрюють вихователя табору у знущанні над дітьми (Відео)

У таборі звинувачення відкидають, йдеться у сюжеті ТСН.

Батько одного із дітей, адвокат Олександр Тумаркін, запідозрив недобре ще під час телефонних розмов із сином. Утім, про подробиці відпочинку батьки довідалися, коли діти повернулися додому і показали синці.

Хлопець розказує, що вихователь бив ногами і кулаками усіх дітей по черзі. Скаржитися на побиття діти боялися. Доступу  до своїх мобільних у них не було, бо такі правила. На зв’язок із батьками діти виходили двічі на день із загального телефону під наглядом вихователя.

Курінний, якому закидають побиття, у цьому таборі працював уперше і лише один заїзд. Він був у резервному списку адміністрації табору. Молодик дистанційно закінчив третій курс педагогічного навчального закладу. Досвід роботи з дітьми невеликий – лише практика після першого курсу, в дитячому таборі. Каже, що діти йому дісталися складні, неслухняні й розбалувані. Додає, що конфлікти були, але тільки між дітьми.

Адміністрація табору після оприлюднення конфлікту провела службову перевірку. Директор запевняє, що дітей ніхто не бив. 

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.