Нова дорога від Уманської райлікарні та між селами Дмитрушки, Пугачівка, Старі Бабани Уманського району.

Опубліковано: 24.08.2019
Screenshot 3

Села Дмитрушки, Пугачівка та Старі Бабани на Уманщині незабаром з’єднає фактично нова дорога, яка починається від Уманської райлікарні. Наразі триває ремонт ділянки автошляху між селами Дмитрушки та Пугачівка. Над вирішенням цього питання довго працював народний депутат України Антон Яценко.

Впродовж 2016-2019 років за підтримки Антона Яценка було відремонтовано наступні проблемні ділянки дороги в напрямку Дмитрушки – Пугачівка – Старі Бабани:

― Дмитрушки – Уманська центральна районна лікарня (мікрорайон Білогрудівка). Протяжність ― 2,6 км;

― перехрестя вулиць Петропавлівської (Радянської) та Зоряної до дитячого садочка по вулиці Петропавлівській (Радянській) у селі Дмитрушки. Протяжність ― 600 м;

― ділянка дороги у селі Пугачівка, що виходить за його територію у напрямку села Дмитрушки. Протяжність ― 3 км;

― від села Пугачівка до села Старі Бабани. Протяжність ― 5,5 км.

Крім того, у 2019 році Антону Яценку вдалося добитися фінансування на ремонт проблемних ділянок по вулиці Петропавлівській у селі Дмитрушки та у напрямку села Пугачівка. Загальна протяжність відремонтованого автошляху становить 3 км.

«Після проведення ремонту зазначених ділянок від Уманської райлікарні та між селами Дмитрушки, Пугачівка, Старі Бабани буде фактично нова дорога. Буду й далі працювати над вирішенням проблеми ремонту доріг на окрузі», ― зазначив на своїй сторінці у Facebook Антон Яценко.

Нагадаємо, що нещодавно за підтримки Антона Яценка було завершено ремонт найпроблемніших ділянок дороги у селі Доброводи Уманського району, що проходить по трасі Умань – Черкаси. Протяжність шляху ― 5 км. Окрім того, на цій ділянці дороги відремонтовано міст через річку Ревуха, довжиною 12 м.

Джерело: 04744.инфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.