На Христинівщині за пограбування пенсіонерки засудили підлітка

Опубліковано: 28.08.2019
2e53de5e273acde08ffef17a3898f3bd L

Прокуратура Черкаської області підтримала обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно неповнолітнього, який у березні 2019 року здійснив пограбування в одному з сіл Христинівського району. Підліток увірвався до будинку жінки похилого віку та із застосуванням насильства заволодів її грошима.

Публічне обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, підтримала прокуратура Черкаської області.

Завдяки принциповій позиції прокурора неповнолітнього було визнано винним у вчиненні злочину та призначено покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.

Проте підлітка звільнили від відбування вказаного вироку на підставі ст. 75 Кримінального кодексу України за умови невчинення впродовж дворічного іспитового строку нових злочинів і виконання покладених судом обов’язків.

«Органами прокуратури області постійно приділяється увага профілактиці кримінальних правопорушень серед неповнолітніх, виявленню причин і умов, що сприяють негативним проявам у підлітковому середовищі», ― зазначили у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.