На Рош ха-Шана у мікрорайоні паломництва хасидів зупинять ліфти

o 1dikjdpbg1r2ebn01h8l60aidloq

Цього року відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради прийняв рішення зупинити роботу ліфтів у мікрорайоні паломництва хасидів на період святкування Рош ха-Шана. Зокрема, це стосується одинадцяти дев’ятиповерхових будинків по вулиці Пушкіна.

«У 2018 році були випадки, коли із ліфтів, що розраховані на 400-420 кг, виймали по 800 кг вантажу», ― зазначив у коментарі для сайту UmanNewsначальник відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради Віталій Харченко.

Торік через перевантаженість ліфти часто зупинялися та ламалися. Аварійним службам доводилося виїжджати у мікрорайон паломництва хасидів чи не кожні 15 хвилин. Цим відділ житлово-комунального господарства і пояснив своє рішення призупинити роботу ліфтів на період масового перебування паломників-хасидів в Умані.

Мешканці будинків по вулиці Пушкіна по-різному ставляться до такого рішення. Жителям верхніх поверхів не дуже подобається, що впродовж цілого тижня їм доведеться підійматися до своїх квартир пішки по сходах.

Нагадаємо, що у 2019 році святкування хасидського Нового року Рош ха-Шана триватиме з 29 вересня по 1 жовтня. За попередніми прогнозами до Умані приїде понад 30 тисяч паломників.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.