У місті Христинівка запрацювала реконструйована каналізаційна насосна станція

Опубліковано: 29.08.2019
12001

Впродовж останніх років у місті Христинівка та Христинівському районі значно покращилася екологічна ситуація. Над вирішенням цього питання системно працював народний депутат України Антон Яценко.

У 2016 році парламентарю вдалося добитися фінансування на реконструкцію та будівництво каналізаційної мережі з системою очисних споруд в місті Христинівка. З того часу жителі Христинівщини споживають чисту воду, адже стічні води більше не потрапляють у річки, ставки та колодязі.

У 2019 році Антону Яценку вдалося добитися виділення коштів на реконструкцію каналізаційної насосної станції амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 та системи каналізації житлового будинку №6 у Христинівці. Розробкою проектно-кошторисної документації займалася міська рада.

12002

Нещодавно реконструйовану каналізаційну насосну станцію запустили в дію. Відтепер централізованим водовідведенням забезпечено 80 мешканців 24-квартирного будинку №9 по вулиці Н. Терещенка та амбулаторію №2.

12003

Крім того, до каналізаційної мережі підключили дитячий садок №6, який раніше взагалі не мав централізованої каналізації.

Незабаром до каналізаційної насосної станції зможуть під’єднатися і мешканці шести двоповерхових будинків, прилеглих до вулиці Н. Терещенка.

Антон Яценко зазначив, що буде й надалі робити все можливе для покращення життя громадян.

12001

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.