В Умані перевірять ресторани та кафе, на які скаржаться у соцмережах

Опубліковано: 30.08.2019
7

Представники ресторанів, кафе, барів, пабів та кафетеріїв міста Умань домовилися створити спільноту у вайбер під назвою «Уманські ресторатори» з метою подальшого заснування «Асоціації рестораторів Умані». Незабаром на заклади харчування чекають перевірки згідно з антирейтингом, складеним з урахуванням негативних відгуків уманчан у соцмережах.

Ідея створення «Асоціації рестораторів» була озвучена під час семінару з питань перевірки ресторанів, кафе, барів, пабів та кафетеріїв, який проходив у сесійній залі Уманської міської ради.

На заході були присутні 60 представників закладів харчування міста. Активну участь в обговоренні ідеї створення «Асоціації рестораторів Умані» брало понад 20 осіб. Про це йдеться на сайті Уманської міської ради.

Під час семінару начальник Уманського міськрайонного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Лариса Качанова ознайомила присутніх з розпорядженням про робочу групу з перевірки ресторанів, кафе, барів, пабів та кафетеріїв міста Умань, її складом та основними вимогами в галузі безпечності харчових продуктів, легалізації та відповідальності.

- 7

Перше засідання робочої групи з питань перевірки ресторанів, кафе, барів, пабів та кафетеріїв Умані відбулося 28 серпня. На заході були присутні члени робочої групи та представники ресторанів, кафе, барів, пабів та кафетеріїв міста.

Присутніх ознайомили з антирейтинговим списком закладів для проведення наглядових рейдів. Перевірки розпочнуть з тих ресторанів та кафе, які найчастіше згадують уманчани у своїх повідомленнях у соціальних мережах.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.