Інформатизації Уманської ЦРЛ сприяють небайдужі керівники сільськогосподарських підприємств

Опубліковано: 31.08.2019
Інформатизації Уманської ЦРЛ сприяють небайдужі керівники сільськогосподарських підприємств

Нині в Уманській центральній районній лікарні здійснюється реалізація регіональної Програми інформатизації сфери охорони здоров’я Черкаської області на 2015-2020 роки. Вона передбачає впровадження інформаційних технологій в сфері надання послуг на вторинному рівні та автоматизацію медичного закладу.

У рамках програми вже придбано 105 одиниць комп’ютерної техніки, які були об’єднані в єдину локальну мережу. Закуплено серверне обладнання та медичне програмне забезпечення  системи «Doctor Eleks» на 25 робочих місць, що дало можливість об’єднати, в єдину систему робочі місця поліклінічного відділення.

Допомогу дляприєднання до єдиної інформаційної системи  «Doctor Eleks» робочих міць медичного персоналу стаціонарних відділень центральної районної лікарні в кількості 100 робочих місць надають і сільськогосподарські підприємства Уманського району.

Станом на 19 серпня перерахували кошти на р/р Уманської ЦРЛ (придбання програмного забезпечення) ПП «Дмитрушки» – 10000 грн, ПП «Рогова» – 28517 грн та ФГ «Кравчукове» – 22543 грн.

Джерело: Уманська РДА

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.