Ремонт дороги державного значення триває на Жашківщині

Опубліковано: 31.08.2019
Ремонт дороги державного значення триває на Жашківщині

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області та відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 634-р від 14.08.2019 року продовжуються роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-05 Київ-Одеса на ділянці в Жашківському районі. Про це інформує САД у Черкаській області.

Поточний середній ремонт ділянки автодороги М-05, протяжністю 4,3 км, буде проведено в Жашківському районі від кордону з Київською областю в напрямку Умані.изображение_viber_2019-08-30_14-33-42 изображение_viber_2019-08-29_12-19-39

Цього тижня ремонтні роботи розпочалися на лівому проїзду автодороги М-05 Київ-Одеса. На час проведення ремонтних робіт рух транспорту лівим проїздом закрито і здійснюється по правому проїзду, який цього року вже відремонтовано, у реверсному режимі.

Наразі проводять роботи із фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття та влаштування нижнього шару СФОВ. Також на цій ділянці ведуть роботи зі встановлення бортового каменю.

Проектом передбачено: фрезерування асфальтобетонного покриття, улаштування шару із суміші фрезерованого матеріалу обробленого в’яжучим (СФОВ), улаштування вирівнюючого шару та верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону ЩМА -20. Також встановлять бортовий камінь, бар’єрне огородження, дорожні знаки, відремонтовано шляхопроводи, укріплено узбіччя засівом трав та нанесено сучасну горизонтальну розмітку.изображение_viber_2019-08-29_12-21-09

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.