На фестивалі повітряних куль в Умані поставлять новий рекорд України

2 Заставка1

З 13 по 15 вересня одночасно в Умані та Черкасах проходитиме XII Міжнародний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія». Участь у заході братиме понад десять повітроплавних екіпажів з України та Європи. Під час фестивалю заплановано встановлення нового рекорду України.

Організаторами фестивалю традиційно виступає громадська організація «Українське повітроплавне товариство» і повітроплавне товариство «Монгольф’єр».

В Умані аеростати будуть злітати з оновленої площі Соборності в центрі міста. У Черкасах старти відбуватимуться на площі Соборності в п’ятницю та в парку «Долина троянд» на вихідних.

Повітряні кулі у небі над Уманню та Черкасами за сприятливих погодних умов можна буде побачити вранці після 6:30 і ввечері після 17:00. 14 вересня після 20:00 відвідувачі спостерігатимуть вечірнє світіння аеростатів. Організатори очікують, що захід відвідає близько 3000 гостей.

Під час фестивалю «Монгольф’єрія» буде зроблена спроба встановити безпрецедентний повітроплавний рекорд України одночасно в двох містах ― Умані та Черкасах. Сценарій рекорду організатори обіцяють повідомити ближче до дати заходу.

1 Заставка

Нагадаємо, що в 2017 році під час фестивалю «Монгольф’єрія» було встановлено рекорд «Найвищий хайлайн між двома повітряними кулями». Екстремал пройшов по натягнутій між двома аеростатами мотузці на висоті 660 метрів.

А у 2018 році під час фестивалю відбувся перший в історії України тандем-стрибок з парашутом з повітряної кулі. Рекорд було встановлено на висоті 4038 метрів. В обох випадках аеростати пілотували рекордсмени України Сергій Скалько та Юрій Бейдик.

Вхід на Міжнародний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія» традиційно вільний.

Повітроплавні активності можливі лише за наявності сприятливої погоди, тому організатори просять перевіряти оновлену інформацію на сторінці заходу в Facebook.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.