В Україні змінять норми висадки та посадки дерев

В Україні планують повністю змінити норми висадки та поливу дерев.
Передає Національний Промисловий Портал України.

В Україні змінять норми висадки та посадки дерев

Загибель зелених насаджень найчастіше зумовлена їх неправильною посадкою та доглядом. Тому в українських населених пунктах повністю змінять застарілі норми висадки і поливу дерев з урахуванням сучасної практики.

Зокрема, в місцях громадського користування планується висаджувати тільки великомірні дерева з вірно сформованою кроною. При цьому буде передбачено професійні системи посадки дерев у міських умовах, які сприяють більш ефективному їх поливу, а також спеціальні панелі, які не дозволятимуть корінню руйнувати покриття над ними. Подібна система TreeParker успішно працює в Канаді, та забезпечує необхідний простір для росту кореневої системи. Вона витримує транспортні навантаження і додатково сприяє управлінню зливостоками.

  • Чому в Україні погано ростуть дерева? Справа не в кліматі і глобальномупотеплінні, а в тому, що дерева абсолютно неправильно висаджуються і поливають. Підсумок – купа коштів, викинутих на вітер, адже в таких умовах навіть найвитриваліша рослина довго не протягне. Ми взяли за основу європейський і інший закордонний досвід і є кілька дієвих і дійсно крутих ідей, які можна було б реалізувати в Україні, – зазначили у міністерстві.

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.