Фахівці пробації Уманщини відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації (Фото)

Опубліковано: 11.09.2019

«Поспішайте робити добро» – із таким гаслом працівники пробації відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей в Умані.

Фахівці пробації Уманщини відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації (Фото)

Заклад створений на базі Уманського дитячого притулку, наразі у Центрі знаходиться 50 вихованців віком від трьох до вісімнадцяти років.

Це діти, які перебувають в складних життєвих обставинах, залишилися без піклування батьків, деякі навіть зазнали насильства, безпритульні, потребують уваги боку суспільства.

Мета візиту –   у доступній формі донести інформацію про проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».
Під час проведення тематичного уроку фахівці уповноваженого органу з питань пробації Уманщини ознайомили дітей із поняттям «булінгу», як від нього захиститися та протидіяти йому.
Також працівники уповноваженого органу з питань пробації провели роз’яснювальну роботу з дітьми старшого віку щодо запобігання вчинення різних правопорушень як під час перебування у закладі, так і після виходу із Центру.

Фахівці пробації Уманщини відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації (Фото)

Під час розмови діти отримали відповіді на запитання щодо відповідальності за правопорушення, зокрема крадіжку, як не потрапити під вплив інших та не стати на злочинний шлях. Працівники у ході бесіди наводили багато життєвих прикладів щодо перебування осіб на обліку у місцевому відділі пробації за вчинені правопорушення.

Уманський МРВ філії Центру пробації в Черкаській області

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.