В Україну заїхали перші 150 паломників-хасидів, які прямують до Умані

630 360 1536143548-6707

Українські прикордонники оформили близько 150 хасидів, які прямують в місто Умань для святкування юдейського Нового року організованими групами. Найбільша кількість паломників очікується ближче до 20 вересня і напередодні самого свята. 

Прес-секретар Державної прикордонної служби Андрій Демченко зазначив, що найбільша кількість паломників очікується в аеропортах Києва, Одеси та Вінниці, а також в пунктах пропуску на кордоні з Польщею, Словаччиною та Румунією. Про це пише «Укрінформ».

Наразі Держприкордонслужба відпрацьовує весь необхідний комплекс заходів для організації належного оформлення хасидів. Зокрема, буде збільшено кількість робочих місць і прикордонних нарядів, а з персоналом, який залучатимуть до прикордонного контролю паломників, будуть проводитися практичні заняття.

Нагадаємо, що Новий рік за юдейським календарем хасиди з усього світу зустрічатимуть у період з 29 вересня по 1 жовтня. Щорічні культові заходи з нагоди святкування Рош га-Шана проходитимуть на могилі цадика Нахмана в Умані та в приміщенні місцевої синагоги.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.