В Умані перевірили місцевий заклад харчування

Опубліковано: 13.09.2019

Більше місяця в усіх місцевих ЗМІ уманських рестораторів умовляли, запрошували і попереджали, що за дотримання норм санітарно-гігієнічної безпеки відвідувачів у закладах громадського харчування візьмуться всерйоз.

В Умані перевірили місцевий заклад харчування

Фото: газета «Рідна Умань»

До уманських ревізорів надійшло більш як 30 заяв від жителів з побажаннями перевірити ті чи інші кафе, бари, ресторани. Антирейтинг очолили піцерії, повідомляє «Рідна Умань».

Першою перевіряльники з наглядовим рейдом відвідали піцерію «Adriano», що на автовокзалі. 4 вересня учасники спеціальної робочої групи, попередивши заздалегідь власника, відпрацювали заклад по галузевих питаннях. Скажімо, інспектора праці цікавили трудові угоди між найманими працівниками та роботодавцем, повідомлення до фіскального органу про прийняття на роботу працівника, копії документів, що засвідчують особи людей, графіки роботи, правила внутрішнього трудового розпорядку або колективний договір. І так по кожній галузі – свій перелік обов’язкових пунктів перевірки.

Спочатку спілкувалися з працівницею закладу, а потім з господарем. Здається, в повній мірі було задоволено лише необхідність мати ліцензію на продаж алкогольних напоїв. По всіх інших питаннях діяльності піцерії «Adriano» у перевіряльників було більше запитань, ніж у власника відповідей.

Сумним повернувся з кухні і провідний лікар відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Павло Конфета. За його словами, ситуація з дотриманням санітарно-гігієнічних норм тут бажає бути кращою. Перш за все, у закладі немає вбиральні й доступного для відвідувачів рукомийника. На думку власника закладу, пана Шаповала, на автовокзалі є достатньо туалетів, якими можуть скористатися гості піцерії. Та й взагалі, поки люди не навчаться акуратно користуватися вбиральнями, нема сенсу їх облаштовувати, вважає Павло Шаповал. Що ж до вогнегасників, то він і сам здивований, куди вони поділися. Каже, були, це точно. Але після рейду придбає аж два, як того вимагають норми протипожежної безпеки: один 5-ти кілограмовий порошковий для залу і другий 3-кілограмовий для кухні. Разом з інспекторами встановлювали і квадратуру приміщення, перераховуючи місця для відвідувачів. Нагадали, що є державні будівельні норми для підприємств харчування, закладів ресторанного господарства.

Кожен з перевіряльників опрацьовує побачене і розробляє рекомендації саме для цієї піцерії. Адже домовлялися, що метою візитів буде не покарання, а приведення закладів до галузевих норм. Згодом власнику вручать рекомендації й дадуть термін на їх виконання, а вже потім перевірять «по всій строгості закону».

Автор: Влад Тодчук

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.