Касирка «Нової пошти» на Черкащині привласнювала кошти клієнтів

Опубліковано: 15.09.2019
kasa_pograbuvannya

У листопаді минулого року касир одного із відділень ТОВ «Нова пошта» Катеринопільського району Черкаської області привласнила кошти клієнтів за товар вказаного відділення. Загалом вказана особа заволоділа майже шістдесятьма тисячами гривень, інформує Звенигородська місцева прокуратура.

З метою приховування своєї злочинної діяльності, вона вносила до внутрішньої електронної бази ТОВ «Нова пошта» неправдиві відомості.

В подальшому, перебуваючи на своєму робочому місці з метою приховання нестачі в касі зловмисниця повідомила по лінії «102» про те, що невідомі особи вчинили розбійний напад на вказане відділення та погрожуючи пістолетом незаконно заволоділи  коштами.

По приїзду слідчо-оперативної групи Катеринопільського відділення поліції Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, остання достовірно знаючи, що її повідомлення містить неправдиві відомості, продовжувала стверджувати, що було вчинено розбійний напад та розповідала про обставини злочину, якого в дійсності не було.

В ході проведення досудового розслідування зібрано докази, які спростовали версію касирки щодо розбійного нападу, та остання під їх вагою зізналась у скоєному, після чого надала слідству визнавальні покази.

На даний час прокурором Катеринопільського відділення Звенигородської місцевої прокуратури погоджено обвинувальний акт, який направлено до суду для розгляду по суті.На даний час рішення суду не набрало законноїсили.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.