Незабаром на Уманщині стартує осінній призов до армії

Опубліковано: 17.09.2019
103644690 unian 708228

Відповідно до Указу Президента України з 1 жовтня до 30 грудня на Черкащині триватиме осінній призов. Про це під час прес-конференції повідомив головний військовий комісар області Євгеній Курбет. 

У межах Черкаської області очікується 542 призовники. До Збройних Сил України на строкову військову службу буде відправлений 331 призовник, до Нацгвардії — 160 осіб, до Державної прикордонної служби — 43 особи, до інших структур — 28 осіб. Про це пише сайт vycherpno.ck.ua.

Явці на призовну дільницю Уманського об’єднаного міського військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають громадяни 1999 року народження, яким в період чергового призову виповнюється 20 років, а також ті громадяни, які народились 1998-1992 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову службу з різних обставин. Про це йдеться на сайті Уманської районної державної адміністрації.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Умань, вул. Грушевського, 12 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали за будь-яких обставин повісток, зобов’язані прибути до Уманського комісаріату в десятиденний строк з дня початку відповідного призову, визначеного Указом Президента. України, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Уманського району, а також ті особи які тимчасово виїхали за межі Уманського району зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для уточнення своїх облікових даних та проходження призовної комісії.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень та забезпечити своєчасне прибуття їх на призовну дільницю.

«Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються без поважних причин до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством України», ― зазначив військовий комісар Уманського об’єднаного міського військового комісаріату полковник Олександр Борисюк.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.